LSL - Iznenađenje na otvaranju Linglong Superlige, debitant odneo bodova sa Voždovca!

Počela je nova sezona fudbalskog takmičenja u srpkom elitnom rangu.
Podeli vest

Vesti

Partizan pokazao zube, Birča rešetao, nije bilo dovoljno - ništa od prvog mesta!
Crno-beli večeras izgubili šanse za osvajanje prvog mesta u grupi.
UŽIVO: Srbija - Danska 14:11, Srpkinje silovitim početkom napravile prednost koju sigurno održavaju POLUVREME
Rukometašice Srbije igraju meč 3. kola druge faze SP u Japanu protiv selekcije Danske.
Zidan hrabri Luku Jovića: Samo ti radi, ostalo je moja briga! Štampa kritikuje: Jedva primetan, statičan, daleko od gola
A Realu sledi serija zahtevnih utakmica, samim tim i manje prilika za srpskog napadača
LE - Savić srušio Sevilju, Arsenal nadoknadio deficit od dva gola, Maksimović i Hetafe idu dalje!
Odigrane su utakmice poslednjeg, šestog kola u grupama A, B, C, D, E i F.