NADALOV TRENER O VELIKOM RIVALSTVU „Rafa i Rodžer se takmiče za najveći broj GREND SLEMOVA”

Fransisko Rođ, trener Rafaela Nadala, pohvalio je Rodžera Federera za igru na Vimbldonu.
Podeli vest

Vesti

Partizan pokazao zube, Birča rešetao, nije bilo dovoljno - ništa od prvog mesta!
Crno-beli večeras izgubili šanse za osvajanje prvog mesta u grupi.
UŽIVO: Srbija - Danska 14:11, Srpkinje silovitim početkom napravile prednost koju sigurno održavaju POLUVREME
Rukometašice Srbije igraju meč 3. kola druge faze SP u Japanu protiv selekcije Danske.
Zidan hrabri Luku Jovića: Samo ti radi, ostalo je moja briga! Štampa kritikuje: Jedva primetan, statičan, daleko od gola
A Realu sledi serija zahtevnih utakmica, samim tim i manje prilika za srpskog napadača
LE - Savić srušio Sevilju, Arsenal nadoknadio deficit od dva gola, Maksimović i Hetafe idu dalje!
Odigrane su utakmice poslednjeg, šestog kola u grupama A, B, C, D, E i F.