IRANKA OČAJNA! Neće da se razvede od muža jer je u vezi sa njenom najboljom prijateljicom! SADA JOJ JE ON ZADAO BRUTALAN UDARAC

Samira Zargara, trener ženske reprezentacije Irana, nalazi se u problemu kojem se ne nazire kraj.
Podeli vest

Vesti

Košmarna milanska noć za Marka Gobeljića: Promašaj karijere pa crveni karton i sve to u 2 minuta
Užasna košmarna noć na San Siru za Marka Gobeljića. Kao da mu onaj skrivljeni penal iz prvog poluvremena nije bio dovoljan maler, pa su ga u nastavku..

Drugi su pročitali

Odlična Zvezda nadigrala Milan i ispala iz Lige Evrope
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su 1:1 u revanš meču 1/16 finala Lige Evrope sa Milanom, ali su eliminisani jer su Roso-neri u Beogradu postigli gol..
Sportske.net - Ivanić iznenađen Milanom
Ivanić očekivao više od Milana.
Emotivna scena na utakmici Milan - Zvezda! Fudbaler "rosonera" ovim potezom NATERAO NA SUZE MNOGE! /FOTO/
Frank Kesi je bio strelac prvog gola na utakmici Milan - Crvena zvezda, nakon čega je usledila emotivna scena.
Penal, zicer, crveni - KOŠMAR: Kako je Marko Gobeljić upropastio Zvezdu